קידום אתרים בארהב

אחד מהאתגרים המרכזיים של עסקים בארצות הברית הוא שיוק דיגיטאלי ופרסום העסק בפלטופרמות השונות. בארה"ב, קידום אתרים הוא אחד מהתחומים היקרים ביותר וסוכניות דיגיטאליות רבות גובות סכומים משמעותיים מאוד, בעיקר עבור עסקים חדשים. אנחנו בחברת ווביאל, מתמחים בקידום אתרים מקומי בארצות הברית בערים שונות ומגזרים רבים.

במסגרת עבודת הקידום שאנחנו מספקים בארצות הברית, תוכלו להנות משירות ברמה הגבוהה ביותר, לנהל את הקידום מארצות הברית או ישראל ולחסוך משמעותית. דירוג האתר בגוגל הוא 'הלחם והחמאה' של כל עסק בארה"ב, בנוסף כמובן למנועי חיפוש פופלאריים נוספים כמו Yahoo וBing. עסקים שמשכילים להתברג במקומות גבוהים זוכים לתנועה מוגברת לאתר וכמובן שכמות לקוחות גדולה יותר שהיא נגזרת ישירה של דירוגים גבוהים.

תהליך קידום SEO בארה"ב תהליך

בשלב הראשוני, נערוך מחקר מילות מפתח מפורט שבו נבדוק מה הביטויים שהכי נכון לקדם עבור העסק שלכם. לעיתים, יש מגוון מילות מפתח (keywords) שהתחרות בהן גבוהה מאוד ונדרשים תקציבים גבוהים כדי להתחרות בהן. מנגד, כמעט בכל תחום ניתן למצוא מספר מילות מפתח שקל יותר לקדם אותן ולהשיג תוצאות טובות. לאחר שהחלטנו על מילות המפתח שנרצה לקדם, נתחיל בבניית תוכן, שדרוג של חווית משתמש ויצירת ערך לגולשים באתר. תהליך זה בדרך כלל לוקח את מירב המשאבים בחודשים הראשונים של תהליך הקידום. לאחר מכן,נוכל להתחיל בתהליך של בניית קישורים חיצוניים (Backlinks) מאתרים רלוונטים שיחזקו את הסמכותיות של האתר בעיני גוגל. שילוב של המרכיבים הללו לצד עבודה טכנית ברמת הקוד של האתר,הם המתכון להצלחה.

מחירי קידום אורגני בארה"ב

בדרל כלל, מחירים ממוצעים של קידום אתרים בעלי תחרות נמוכה מתחילים ב1000$ ועולים ככל שהתחרות עולה. חשוב לבדוק לאחר מספר חודשים של עבודת קידום את התוצאות המושגות על ידי חברת הקידום שלכם כדי לוודא שאתם אכן מקבלים תוצאות וערך עבור ההשקעה.

חשוב לזכור שקמפיין קידום אתרים אורגני הוא תהליך ממושך ונדרשת סבלנות. בד"כ, קשה מאוד להשיג תוצאות מהירות ופעולות אגרסיביות אף יכולות לפגוע במאמצי הקידום של האתר ולהוביל לענישה.

קידום אתרים בארהב
5 (100%) 2 vote[s]

יש לכם שאלה? בוא נדבר!

עוד מהבלוג שלנו